Покровський собор м.Бориспіль

Духовенство собору

Новини парафіяльного життя

Читати Дивитись

Храм - це місце, спеціально призначене для зустрічі людини з Богом і для соборної молитви Йому.

СЛОВО БОЖЕ
Де християнин почує слово Боже, як не в храмі, там, де Сам Господь невидимо наставляє присутніх в ім'я Його?
НЕБО НА ЗЕМЛІ
Храм - Небо на землі, богослужіння що звершується в ньому - справа ангельська.
МУДРІСТЬ
Чому вчиться християнин у храмі? Небесної мудрості, яка принесена на землю Сином Божим - Ісусом Христом!
МОЛИТВА
Це місце, де все нам нагадує про Бога, де ніщо не відволікає від молитви, від спілкування з Ним.

НОВИНИ СОБОРУ

Парафія кафедрального собору на честь Покрову Богородиці м.Бориспіль живе насиченим життям
березня 12, 2020

ПАСІЯ

Hello. Mauris tincidunt orci in augue adipiscing interdum. Phasellus luctus commodo ullamcorper a posuere rhoncus commodo elit. Thanks!
Ema Johnson
Morbi gravida mattis sem, eget tincidunt risus malesuada vitae. Maecenas vel erat tortor. Suspendisse potenti.
Sam Deen
Aenean congue, risus ut aliquam dapibus, sapien quam rhoncus leo, vel porta libero leo eu neque. Thanks!
John Doe

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ

«Де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там Я серед них» (Мф. 18, 20)