Головний храм Бориспільської єпархії

Розклад

Недільна школа собору

НОВИНИ СОБОРУ

Парафія кафедрального собору на честь Покрову Богородиці м.Бориспіль живе насиченим життям
Hello. Mauris tincidunt orci in augue adipiscing interdum. Phasellus luctus commodo ullamcorper a posuere rhoncus commodo elit. Thanks!
Ema Johnson
Morbi gravida mattis sem, eget tincidunt risus malesuada vitae. Maecenas vel erat tortor. Suspendisse potenti.
Sam Deen
Aenean congue, risus ut aliquam dapibus, sapien quam rhoncus leo, vel porta libero leo eu neque. Thanks!
John Doe

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ

ЦИТАТА ТИЖНЯ:

Время нашей земной жизни бесценно: в это время мы решаем нашу вечную участь.

свт. Игнатий (Брянчанинов)

Заява Священного Синоду УПЦ стосовно подальшого існування УПЦ:

12 травня 2022 року на своєму засіданні Священний Синод ініціював зібрання вірних Української Православної Церкви для обговорення проблем церковного життя, що виникли внаслідок війни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
              Священний Синод відреагував на питання відносно майбутнього Української Православної Церкви. Зокрема, члени Синоду позитивно оцінили можливість ґрунтовного та всебічного обговорення будь-яких питань церковного життя. Але принципово важливим є те, щоб цей процес відбувався без порушення церковного порядку.
            Найближчим часом буде скликано зібрання за участі єпископів, священників, монахів та мирян Української Православної Церкви для обговорення проблем церковного життя, що виникли внаслідок війни. При цьому, члени Синоду наголосили, що дискусія з того чи іншого питання не має призвести до виходу за межі канонічного поля і не повинна спричинити нові розділення в Церкві Христовій.